Infrazářič UFO S/UK Zobrazit v plné velikosti

Infrazářič UFO S/UK

Vysokoteplotní infrazářič UFO S/UK Barva: stříbrná

Infratopení UFO můžete používat kdekoliv. V domácnosti; v obývacím pokoji, v dětském pokoji, v koupelně, v pracovně, apod. Můžete je používat i ve venkovním prostředí jako je zahrada, terase, zimní zahrada, apod.

Více informací

Dostupnost: na dotaz

5 927 kč

SLEVA SLEVA!

Infračervený zářič UFO S/UK s dálovým ovládáním
Infračervený zářič 1800 ~ 3000 W Infračervené topení představuje nejmodernější a ekonomicky velmi výhodnou alternativu vytápění. Infračervené topení je tedy zcela jistě favoritem na budoucí jedničku ve vytápění moderního bydlení. Nejen svými nízkými pořizovacími i provozními náklady, ale také proto, že infratopení pozitivně stimuluje funkce lidského organizmu a podstatně snižuje prašnost v místnostech. Tím se stává infračervené topení vhodnou volbou také pro alergiky. Infratopení vám navíc umožní využití celého interiéru, jelikož tato tělesa jsou ideální pro instalaci na stropy a na stěny místností. V současné době používaná konvekční topidla ohřívají vzduch a následně prostřednictvím cirkulujícího vzduchu člověka a okolní prostředí. Při tomto způsobu vytápění jsou konstrukční prvky domu a bytu vždy chladnější než vzduch v místnostech, vzduch v místnosti cirkuluje, víří prach a na chladných částech obvodových stěn se často páry obsažené ve vzduchu sráží a společně s prachem vytvářejí ideální prostředí pro vznik plísní. Tato energie (infrateplo) se po dopadu na jakákoliv pevná tělesa mění v teplo - 80% teplo ohřívá předměty(stěny, podlahy, stropy apod.) které jsou této energii vystavené a které mají schopnost akumulace a zajistí velmi rovnoměrné vytápění prostor. Tato stavební konstrukce si dokáže teplo nahromadit a sekundárně jej vracet do vytápěného prostoru a určovat svou teplotou tepelnou pohodu ve vytápěném prostoru. Právě ve schopnosti stavebních materiálů akumulovat "infrateplo", spočívá princip infračerveného vytápění.
Model
Výkon
(w)
Rozměry
(cm)
Hmotnost
(kg)
Průměrna plocha vytápění
Uzavřený prostor
Otevřený prostor
UFO S/UK
1800 ~ 3000
9x19x112
5.2
18 ~ 30 m2
12 ~ 20 m2
230V ± 10V, 50 Hz
Časté dotazy :
Kde můžu používat Infratopení UFO?
Infratopení UFO můžete používat kdekoliv. V domácnosti; v obývacím pokoji, v dětském pokoji, v koupelně, v pracovně, apod. Můžete je používat i ve venkovním prostředí jako je zahrada, terase, zimní zahrada, apod.

Jaký je rozdíl mezi UFO infratopením a ostatním?
Hlavním rozdílem mezi UFO a ostatním je že, UFO infratopení pracuje na bázi infra, tz. prvotně ohřívá objekty než vzduch. Dále designově je nejhezčí produkt, který bez váhání můžete používat i ve všem obývacím pokoji. Dalším rozdílem je že, UFO infratopení má průměrově nejsilnější spirálu(trubice), tím teplo má nejdelší dosah(cca 6m) než ostatní topení.
Ostatní tělesa, který jsou prezentován jako infrazářiče pracují na dlouhé vlnové délce, tím úplně nesplňují infraohřev.

UFO infratopení můžu používat mobilně?
Ufo infratopení můžete používat mobilně s pomoci teleskopického stojanu. Můžete je používat i s pevnou instalaci na stěnu ve výšce od 1,80 m do 2,50 m.

UFO infratopeni je prospěšní na zdraví?
Ufo infratopení je jako slunce. Do určité míří je prospěšní na zdraví. Např. nevysušuje vzduch, tím přiměřená vyšší relativní vlhkost vzduchu umožňuje lepší dýchání i alergikům a astmatikům. Lidské tělo je příznivě stimulováno infračerveným zářením a to má blahodárný vliv na celý lidský organismus.