Keramické topidlo Fakir HT 700 Zobrazit v plné velikosti

Keramické topidlo Fakir HT 700

Keramické sloupové topidlo HT 700 je moderní a úsporné topidlo vhodné do všech typů interiérů. Všechny modely mají velmi exkluzivní design s garancí špičkové kvality německé značky IQtherm - FAKIR. Jsou vybavené LED displejem s ovládacím panelem, dálkovým ovladačem, termostatem, časovým vypínáním a dvěma stupni regulace topného výkonu. Model HT 700 je navíc vybaven WIFI modemem pro vzdálené ovládání pomocí aplikace ve Vašem chytrém telefonu či tabletu (můžete ho tak ovládat z jakéhokoliv místa na světě s připojením na internet).

Více informací

Dostupnost: Na dotaz

4 090 kč

Sleva!

-800 kč

4 890 kč

Keramické sloupové topidlo Fakir HT 700

Je moderní a úsporné topidlo vhodné do všech typů interiérů. Všechny modely mají velmi exkluzivní design s garancí špičkové kvality německé značky IQtherm - FAKIR. Jsou vybavené LED displejem s ovládacím panelem, dálkovým ovladačem, termostatem, časovým vypínáním a dvěma stupni regulace topného výkonu. Model HT 700 je navíc vybaven WIFI modemem pro vzdálené ovládání pomocí aplikace ve Vašem chytrém telefonu či tabletu (můžete ho tak ovládat z jakéhokoliv místa na světě s připojením na internet).

Wi-Fi připojení - možnost vzdáleného ovládání topidla odkudkoliv!

Základem topidla je karbonový topný článek, který je umístěn v keramickém pouzdru. Výsledkem je příjemné sálavé teplo, které se rovnoměrně rozprostře po celé místnosti. Výhodou systému je velmi rychlý teplotní nástup a tepelná setrvačnost keramického pouzdra, které sálá teplo ještě určitý čas po vypnutí topného systému, nedochází tak k žádnému prudkému poklesu teploty ve vytápěném prostoru. Další výhodou jsou kompaktní rozměry, nízká hmotnost a tudíž jednoduchá mobilita pro případné přenášení na různá místa.
Keramická sloupová topidla HT jsou vybavené bezpečnostními pojistkami pro případ pádu a přehřátí, které v případě potřeby přístroj spolehlivě vypnou. Topidla jsou vybavené termostatem s funkcí ANTI FROST (protizámrazová ochrana) Při aktivaci této funkce udržuje topidlo s minimální spotřebou el. energie v daném prostoru teplotu nad bodem mrazu. Chrání tak například vodní čerpadla, domácí vodárny, apod. proti zamrznutí a možnému poškození.
Využití: na přitápění, nebo také jako hlavní topný systém pro kanceláře, malé obchody a provozovny, rekreační objekty apod.
Topidlo je vybavené připojovacím kabelem se zásuvkovou vidlicí pro snadné připojení.

Výhody topidla HT 700:

Wi-Fi modem - možnost vzdáleného ovládání topidla odkudkoliv
2 stupně výkonu (1,3 a 2,0 kW)
oscilace
časovač
termostat s funkcí ANTI FROST
dálkové ovládání

Technické parametry:

Tepelný výkon: 2,0 kW
Regulace výkonu: manuální
Stupně ventilátoru: 2
Barva: bílá
Interiová plocha: 24 m2
Termostat: ano (digitální)
Dálkové ovládání: ano
Výška: 570 mm
Šířka: 230 mm
Hloubka: 200 mm
Hmotnost: 2,2 kg

  • Příkon 2000W