Keramické topidlo fakir HT 400 Zobrazit v plné velikosti

Keramické topidlo fakir HT 400

Keramické sloupové topidlo HT 400 je moderní topidlo vhodné do všech typů interiérů. Všechny modely mají velmi exkluzivní design s garancí špičkové kvality německé značky IQtherm - FAKIR. Jsou vybavené LED displejem s ovládacím panelem, dálkovým ovladačem, termostatem, časovým vypínáním a dvěma stupni regulace topného výkonu.

Více informací

Dostupnost: Skladem

2 971 kč

Sleva!

-224 kč

3 195 kč

Keramické sloupové topidlo HT 400

Keramické sloupové topidlo HT 400 je moderní topidlo vhodné do všech typů interiérů. Všechny modely mají velmi exkluzivní design s garancí špičkové kvality německé značky IQtherm - FAKIR. Jsou vybavené LED displejem s ovládacím panelem, dálkovým ovladačem, termostatem, časovým vypínáním a dvěma stupni regulace topného výkonu.
Základem topidla je karbonový topný článek, který je umístěn v keramickém pouzdru. Výsledkem je příjemné sálavé teplo, které se rovnoměrně rozprostře po celé místnosti. Výhodou systému je velmi rychlý teplotní nástup a tepelná setrvačnost keramického pouzdra, které sálá teplo ještě určitý čas po vypnutí topného systému, nedochází tak k žádnému prudkému poklesu teploty ve vytápěném prostoru. Další výhodou jsou kompaktní rozměry, nízká hmotnost a tudíž jednoduchá mobilita pro případné přenášení na různá místa.
Keramická sloupová topidla HT jsou vybavené bezpečnostními pojistkami pro případ pádu a přehřátí, které v případě potřeby přístroj spolehlivě vypnou. Topidla jsou vybavené termostatem s funkcí ANTI FROST (protizámrazová ochrana) Při aktivaci této funkce udržuje topidlo s minimální spotřebou el. energie v daném prostoru teplotu nad bodem mrazu. Chrání tak například vodní čerpadla, domácí vodárny, apod. proti zamrznutí a možnému poškození.
Využití: na přitápění, nebo také jako hlavní topný systém pro kanceláře, malé obchody a provozovny, rekreační objekty apod.
Topidlo je vybavené připojovacím kabelem se zásuvkovou vidlicí pro snadné připojení.


Výhody topidla HT 400:

2 stupně výkonu (1,3 - 2,0 kW)
oscilace
časovač
termostat s funkcí ANTI FROST
dálkové ovládání

Technické parametry:

Tepelný výkon: 2,0 kW
Regulace výkonu: manuální
Stupně ventilátoru: 2
Barva: bílá
Termostat: ano (digitální)
Interiová plocha: 24 m2
Dálkové ovládání: ano
Výška: 520 mm
Šířka: 210 mm
Hloubka: 170 mm
Hmotnost: 1,9 kg

  • Příkon 2000W